top of page

Jūsų patogumui Saint Casimir Apartamentuose įrengta savarankiško įsiregistravimo sistema. Kodinės sistemos veikia kartu su elektroninėmis durų spynomis, tad tiek pagrindinės, tiek visų apartamentų durys atsidaro naudojant specialiai svečiui sugeneruotą kodą.
Tokiu būdu atvykimo ir išsiregistravimo procesas tampa visiškai paprastas - Jums nereikia papildomai tartis dėl raktų atsiėmimo ir atidavimo, taip pat užtikrinamas Jūsų privatumas ir saugumas.


 

Įsiregistravimas

Jauskitės kaip namuose

Mūsų apartamentuose pajusite ramybę ir atsipalaidavimą. Visuose kambariuose, nors ir įrengtuose skirtingai, šildo prigesintos spalvos, dominuoja natūralūs, žemiški tonai.
 
Cokoliniame aukšte įrengta visiems svečiams prieinama švaros ir valgymo zona. Joje rasite skalbyklę, lyginimo lentą ir lygintuvą. Jei nė dienos neįsivaiduojate be gaminimo, pusryčius pasiruoškite patys. Virtuvėlėje yra kaitlentė, virdulys, indai ir kiti reikalingi daiktai.
 
Saulėtą dieną galite leisti jaukiame vidiniame “Saint Casimir Apartments” kiemelyje.

Pusryčiai

Svečiams siūlome puikius pusryčius restorane, esančiame už 2-3 minučių kelio nuo “St. Casimir Apartments” (švediškas stalas/bufetas arba a la carte).  Rytus pradėkite dar maloniau!

Saint Casimir Apartamentai, įkurti šalia rotušės - tai mūsų prisilietimas prie šimtametės Vilniaus senamiesčio istorijos. Istorijos, kurios regimos autentiškuose mūruose, girdisi šalia esančiose senamiesčio gatvėse, atsispindi stoglangiuose.

Kurdami šiuos apartamentus galvojome apie Vilniaus svečius: smalsius, norinčius pamatyti, sužinoti. Žmones, atvažiuojančius čia bendrauti, investuoti, susitikti su savo partneriais ar šeima, draugais. Apie tuos, kurie kuria, dirba, džiaugiasi, gyvena. 

Apartamentų vieta nuostabi - vos užvėrus jų duris Didžiojoje gatvėje pasitinka rotušė, barokinė Šv. Kazimiero bažnyčia. Pasukus galvą, ausys sugaudo fontano čiurlenimą, kojos veda siauromis gatvelėmis, skverais ir plačiomis aikštėmis ties Pilies gatve, Katedra, Gedimino pilimi.

 

Taigi, labai džiaugiamės galėdami Jus pakviesti apsistoti Saint Casimir Apartamentuose ir pajusti ypatingą mūsų barokinio senamiesčio aurą, pulsuojančią šuolaikiniu ritmu.

Apie mus

bottom of page